DJ na wesele
O nas

O nas

Firma EXCLUSIV-PARTY działa od 1998 roku. Sebastian Duchnowicz – właściciel firmy, to didżej prezenter, znany i ceniony na rynku muzycznym. Perfekcyjna organizacja imprez w połączeniu z profesjonalizmem i doświadczeniem prezentera pozwala na osiąganie doskonałych efektów, zależnych od Państwa gustów i upodobań, a atmosfera panująca na spotkaniach przygotowanych przez Sebastiana pozostaje na długo w pamięci każdego z uczestników.

Na spotkania zamawiane przez Państwa prezenter komponuje bogate zestawy utworów, miksując je w taki sposób, by każda osoba uczestnicząca odnalazła coś dla siebie i poczuła atmosferę, która zaczaruje jej świat na tych kilka godzin. Dobierze z wielkim wyczuciem artystycznym muzykę do charakteru każdego spotkania, które pragniecie Państwo zorganizować. Zabawa przygotowana przez tego didżeja pozostawia najpiękniejsze wspomnienia, szczególnie, że firma proponuje Państwu podczas prezentacji muzyki również przepiękne wizualizacje świetlne, które podkreślają jeszcze atmosferę przedsięwzięcia. Profesjonalny, najlepszej jakości sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy jest do Państwa dyspozycji! Realizujcie każde Wasze marzenie o wielkiej imprezie, czy magicznym spotkaniu w mniejszym gronie.

Oferta firmy, dzięki bogatemu doświadczeniu i wnikliwej obserwacji projektów, które były przez nią obsługiwane uległa w ostatnich latach rozszerzeniu, co pozwala na świadczenie obsługi projektów w pełnym zakresie. Obejmuje to tym samym: pozyskanie lokalu, przygotowanie go do imprezy.

Firma oferuje swoje usługi na terenie całej Polski. Zapewniamy, że obsługa muzyczna imprez w wykonaniu firmy EXCLUSIV-PARTY zaspokoi najbardziej wybredne gusty naszych Klientów. Współpraca z firmą to przyjemność i poczucie luksusu na każdym etapie realizacji zlecenia, od pierwszej rozmowy po ostatniego Klienta wychodzącego z zabawy w zachwycie nad świetlno-muzycznym widowiskiem.

powrót »
Strona Główna » O nas
strzałka do góry